Vodovod.info

Vodárenský informační portál

ISSN 1804-7157

Recenzované neimpaktované periodikum

Bienální konference CzWA - druhý cirkulář

20.-22.9.2023, Litomyšl

Bienální konference CzWA je vlajkovou konferencí Asociace pro vodu ČR a fórem pro setkávání širokého spektra účastníků z oblasti vodního hospodářství a ochrany životního prostředí, jejichž cílem je udržitelný rozvoj společnosti. Konference je pořádána v úzké spolupráci s akademickou sférou a pod záštitou státní správy již od roku 1995.

Druhý cirkulář je dostupný zde: 15. bienální konference CzWA VODA 2023.

Díky autorům, kteří podali 120 abstraktů jsme pro Vás připravili pestrý odborný program. Můžete se těšit na 4 plenární přednášky, 60 standartních přednášek v 10 tematických sekcích, 55 bleskových prezentací a široké diskuzní fórum na téma Výzvy a úskalí Směrnice EU o čištění městských odpadních vod. Bohatý bude také společenský program, který zahrnuje koncert vážné hudby, společenský večer s rautem, neformální setkání v pivovaru Veselka či odborně-technické a historicko-kulturní exkurze. Stále je možné také využít nabídky firemní prezentace, a to balíčku Partner, Vystavovatel nebo inzerent. Podrobné informace naleznete v přiloženém cirkuláři.

Připomínáme, že do 31. července 2023 můžete využít zvýhodněných konferenčních poplatků. K závaznému přihlášení na konferenci využijte portál Moje konference  , kde si buď vytvoříte účet nebo dokončíte již dříve vytvořenou registraci.

Autoři příspěvků už také mohou podávat své texty do elektronického sborníku. Termín pro podání je 31. července 2023. Pro podání finálního příspěvku prostudujte instrukce na stránce Podání finálního příspěvku. 

V případě potřeby kontaktujte: Jana Šmídková, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. +420 737 508 640

Vodovod.info

Vodárenský informační portál

ISSN 1804-7157

Recenzované neimpaktované periodikum

vodárenství, vodovod, pitná voda, úprava vody